Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
x
O nas
Nasi autorzy
Pomoc
Kontakt
Lista wideoMULTIKREATOR

ADMINISTRACJA - Aspekty

ADMINISTRACJA - Obiekty

ADMINISTRACJA - Wymagania własne

ADMINISTRACJA - Użytkownicy

MOJA LISTA - Wymagania prawne

MOJA LISTA - Wymagania własne

OCENA ZGODNOŚCI - Program ocen zgodności

OCENA ZGODNOŚCI - Program auditów zgodności

OCENA ZGODNOŚCI - Rejestr niezgodności

Przeglądanie wymagań prawnych wg komórek organizacyjnych« poprzednie
następne »Instrukcja:

1. Kliknij „Moja lista" na górnym pasku Portalu.

2. Zaloguj się do Portalu (aby móc przeglądać „Moją listę", musisz mieć wykupiony dostęp do modułu „Moja lista" oraz być zalogowany do Portalu).

3. Aby przeglądać wymagania prawne według komórek organizacyjnych, wybierz opcję „komórki organizacyjne" w polu „Wybór" w lewym górnym rogu Portalu. W menu poniżej wyświetli się wówczas lista komórek organizacyjnych twojej organizacji.

4. Kliknij wybraną komórkę organizacyjną, aby wyświetlić listę wymagań prawnych, powiązanych z tą komórką organizacyjną.

5. Pod wybraną komórką organizacyjną wyświetliły się aspekty środowiskowe, powiązane z tą komórką. Kliknij jeden z aspektów środowiskowych, aby zobaczyć jego wymagania prawne, powiązane z tą komórką organizacyjną.

6. Kliknij w nazwę wybranego wymagania prawnego, aby zapoznać się z jego treścią.