Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
x
Program ocen zgodności
Program auditów zgodności
Rejestr niezgodności
Aby móc korzystać z auditów zgodności, musisz być zalogowany oraz mieć wykupiony min Pakiet STANDARD.


OPIS FUNKCJONALNOŚCI:

W tym miejscu użytkownicy Twojej firmy mogą planować, wykonywać, sprawdzać oraz zatwierdzać audity zgodności z wymaganiami prawnymi i innymi.

Aby móc to robić, Administrator powinien najpierw dodać wymagania prawne oraz wymagania własne do Mojej listy, a także dodać użytkowników, przypisując im właściwe role (pracownik, auditor, Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania).

Najszersze uprawnienia przysługują Administratorowi, który może dodawać nowe audity zgodności do programu, a także wypełniać, sprawdzać i zatwierdzać formularze auditów zgodności.

Możliwa jest też współpraca z Pełnomocnikiem ds. Systemów Zarządzania, któremu szczególnie można powierzyć dodawanie nowych auditów zgodności do programu oraz zatwierdzanie wszystkich formularzy.

Wypełnienie formularzy auditów zgodności można powierzyć w szczególności użytkownikom o statusie auditora. Auditor wyznaczony w danym audicie jako wiodący zobowiązany jest utworzyć wcześniej plan auditu,

UNIA EUROPEJSKA
Projekt współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Treść portalu powstaje we współpracy z kancelarią prawną
WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Spółka Komandytowa
Copyright © 2009-2016 Ecostandard Jacek Korzeniewski